Bang&Olufsen Ürünlerini Keşfet

Danimarkalı dünya ses ve görüntü tasarım devi Bang&Olufsen’in tüm ürünleri JUSTSTANDART ile keşfet.

1925 yılında, iki mühendis, Peter Bang ve Svend Olufsen tarafından aile evi olan 'Quistrup'un çatı katında radyo üretimi için kurulan Bang&Olufsen, ilk ürününü 1927'de B&O Eliminator ismiyle çıkarmıştır. Eliminator, pille çalışmak yerine bir radyonun doğrudan şebekeye bağlanmasını sağlayarak bir ilk yaratmış ve markanın bugünlere gelmesini ve dünyanın en iyilerinden biri olmasını sağlamıştır.

Prestij, kalite ve tasarım üçlüsünü bir araya getirerek, en iyilere aşık vizyon sahibi odyofillerin vazgeçilmezi olan ve zamansız tasarımları ile adeta nesilden nesile aktarılan Bang&Olufsen ürünlerini şöyle açıklıyor: ”Yapmak istediğimiz şey, içinde olmak istediğiniz her an veya düzende size harika müzikal deneyimler yaşatmak.”

Tüm Bang&Olufsen ürünlerini yakından incelemek için buraya tıklayabilir, mağazamızı ziyaret edebilir ya da +90 212 267 26 76 telefon numarasından bizi arayarak Bang&Olufsen profesyonel yetkili müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eski paylaşımlar
Yeni paylaşımlar
Çıkış (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Verify to Enter

By clicking enter you are verifying that you are 18+ to join JustStandART.

Ara

Alışveriş Sepeti

Sepetiniz şu anda boş.
Alışveriş yap