DÜNYANIN EN PRESTİJLİ VE EN İYİ TELEVİZYONLARI

Dünyanın en prestijli ve en iyi televizyonları JUSTSTANDART'ta! Film tutkunları ve oyun severler iyi bilirler. Görsel bir şöleni muhteşem bir ses kalitesiyle birleştirebilmek hayli zordur. Sizler için bir araya getirdiğimiz bu seride mutlaka sizin için de bir televizyon var.

 

1-BEOVISION HARMONY

Dünyanın en lüks televizyonu ile tanışın!

Harmony, mühendislik ve tasarımın ilham verici bir karışımıdır ve birinci sınıf ses ve görüntü sağlayan dünyanın en iyi televizyonu olarak gösterilir.

Beovision Harmony'nin tasarım hikayesi, normalde bir mobilya gibi davranan, gerektiğinde de bir eğlence merkezine dönüşen bir TV dolabına dayanmaktadır. Her zamankinden daha büyük TV ekranlarına modern bir eğilimle birlikte, Beovision Harmony'yi kullanılmadığında cansız bir siyah kutudan çok daha fazlasına dönüştürerek, yeni ve heyecan verici bir düzeye taşır.

Kanatlarını açan bir kelebek gibi, özenle hazırlanmış iki adet meşe ve alüminyum ön cephe açılır ve ince bir ekran mükemmel izleme yüksekliğine yükselir. Beovision Harmony, Bang & Olufsen'in tasarım, işçilik ve ses performansına yönelik tavizsiz yaklaşımını bir kez daha gösteren çarpıcı bir tasarım parçasıdır. Beovision Harmony, Valeur Tasarımcıları Torsten Valeur tarafından tasarlanmıştır.

Üç ayrı boyuttan oluşmaktadır. 65’’ve 77’’ 4k OLED, 88’’ise 8K OLED görüntü kalitesi sunar. Görüntü kalitesi yanında ses gücü ile de sınıfının en iyisi olan Harmony, her biri özel bir amplifikatör ile güçlendirilen sürücüler, tweeter ve tam aralıklı sürücüler için her biri 50W ve woofer üçlüsü için 100W güç ile beslenir. Üç kanallı ses sisteminde yerleşik bir çift subwoofer bulunur ve ayrıca sekiz kablosuz Beolab hoparlöre bağlanarak 7.1 surround ses sistemi oluşturur. Wi-Fi bağlantısı ve Bluetooth akışı standarttır. Her şey bir Beoremote One kontrolü tarafından gerçekleştirilir.,

İki metre genişliğindeki en büyük boyu olan 88’’ Beovision Harmony TV, OLED 8k ekranı üzerine inşa edilmiştir. 8k TV teknolojinin en son dehasıdır ve 4k UHD ekranın dört katı, HDTV'nin ise 16 katı piksele sahiptir. 

BEOVISION HARMONY 65'' & 77''

BEOVISION HARMONY 88''

 

2-BEOVISION ECLIPSE

OLED 4K görüntü kalitesini dünyanın en iyi TV ses sistemiyle birleştiren BeoVision Eclipse evinize çok yakışacak.

Bang & Olufsen ve LG Electronics tarafından ortaklaşa geliştirilen ilk TV olan BeoVision Eclipse, size önceki tüm televizyon deneyimlerini gölgede bırakan bir deneyim sunar.  HDR ve DolbyVision özellikli 4K OLED ekran aracılığıyla benzersiz görüntü kalitesi ile öne çıkıyor ve 3 kanallı ses merkezi, piyasadaki en iyi entegre ses kalitesini sunuyor. BeoVision Eclipse ayrıca üstün performansa sahip bağımsız bir ses merkezi olarak da kullanılıyor. 

BeoVision Eclipse, Bang & Olufsen ile ilişkilendirilen tasarım başarısının ve üstün ses akustiğinin bir yansımasıdır. TV'nin entegre ve 450 watt'lık güçlü 3 kanallı SoundCentre'ı, piyasadaki çoğu entegre çözümü ve ses çubuğunu geride bırakarak hem stereo performans hem de merkez kanal sunar. Entegre hoparlör sistemi ayrıca sinemadaki gibi bir ses deneyimi için 7.1 dijital surround ses kod çözme özelliğine sahiptir. Orta kanalın ses kalitesi, Bang & Olufsen üst düzey hoparlörleriyle aynıdır. Merkezi bir kanal optimize edilmiş ses üretimi, stereo ve inanılmaz bas performansı sağladığından, BeoVision Eclipse'in ses performansı tek başına etkileyicidir.

BeoVision Eclipse, internet radyosu ve müzik akışı servislerini de entegre ederek başlı başına bir müzik sistemi haline geliyor. Entegre surround ses kod çözücü aracılığıyla ek hoparlörler kullanmayı seçerseniz, TV'nin merkez kanal performansı Bang & Olufsen üst düzey BeoLab hoparlörlerinden herhangi biriyle eşleşir. Başka bir deyişle, bu, kendi evinizde sürükleyici bir sinema deneyimi sağlar.

Bir TV'den daha fazlası

BeoVision Eclipse, oldukça esnek bir A/V merkezi işlevi görür. TV, 4K video işleme teknolojisi içerir ve LG Electronics'in en yeni webOS 3.5 platformuyla birlikte gelir. Platform, favori içeriğinize, uygulamalarınıza ve cihazlarınıza erişmenizi ve bunları özelleştirmenizi sağlar; Spotify gibi müzik akışı hizmetleri, Netflix, Amazon ve YouTube gibi içerik sağlayıcılar, herhangi bir markanın Blu-ray oynatıcıları ve kişisel içeriğiniz. Ses akışı bölümü, ses, ses AirPlay ve Bluetooth akışı için TuneIn radyo, Spotify Connect, Deezer, Chromecast yerleşik içerir. BeoVision Eclipse, hepsini tek bir yerde bir araya getirerek dijital yaşamlarımızın karmaşıklığını önemli ölçüde azaltır.

BeoVision Eclipse, evinizde daha fazla özgürlük için Bang & Olufsen ve B&O PLAY ürünlerinizi tek bir kablosuz sistemde birleştiren BeoLink Multiroom teklifinin bir parçasıdır.

BEOVISION ECLIPSE 

 

3-BEOVISION CONTOUR

Bang&Olufsen eşsiz teknolojisinin ince, zamansız ve rafine tasarımlarından CONTOUR ile mekanlarınıza ayrıcalık katın. 

Beosound Stage'in ödüllü 3 kanallı ve 11 hoparlör sürücülü Dolby Atmos hoparlör teknolojisini, LG'nin en yeni nesil 48" OLED ekranının mutlak siyah ve gerçekçi renkleri ile bir araya getiren “Contour” adını, Beovision Contour'un benzersiz bir tasarım kimliğini oluşturan OLED görüntü ve güçlü ses bölümünü özetleyen muhteşem alüminyum çerçeveden alıyor.

Karakteristik alüminyum zemin standı ve çerçevesi, benzersiz, minimalist bir tasarım kimliğini özetliyor. Beovision Contour, ödün vermeyen minimalizmi, zamansız tasarlanmış bir alüminyum çerçeveyle çerçevelenmiştir. Hoparlör ön kapağı, eşleşen kumaş veya ahşap kaplama kaplamaları da dahil olmak üzere üç renk seçeneğinde alüminyum hazırlanmış çerçeve ve stant programını seçme yeteneği ile tasarlanmıştır. Arka kısım, düzenli ve tek tip bir 360 derece tasarım sunmak için optimize edilmiştir. Hangi stand seçeneğinin kullanıldığına bakılmaksızın tüm kablolar arka orta kısımdan dışarı yönlendirilir, bu da mükemmel bir şekilde organize edilmiş bir kablo yönetimi sağlar. Hangi yerleştirme seçeneği seçilirse seçilsin tutarlı ve eksiksiz bir TV çözümü sağlayan, entegre bir parça olarak tasarlanmış fonksiyonel ve esnek bir standa sahip olması ile Beovision Contour, küçük bir kimliğe sahip siyah ekranların hakim olduğu TV’yi öne çıkarıyor.

Esneklik ve yerleşim kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanan stand ve montaj seçenekleri ile Beovision Contour, mutfaktan yatak odasına kadar her yere mükemmel uyum sağlar.

BEOVISION CONTOUR

 

4-BEOVISION HORIZON

Görüntüsünü odanın ışık tonuna göre özel ayarlayabilen bir televizyon düşünün. Bir de evinde sabit yerleşimde değil esnek yaşam tarzını benimseyenleri.

 

 

Beovision Horizon, günlük yaşamınızda TV, müzik, film veya oyunların keyfini çıkarmanın birçok farklı yolu için tasarlanmıştır.  

BEOVISION HORIZON

 

5-LG SIGNATURE 8K OLED 88’’- 77’’ Z1

LG OLED TV'yi kendi gözlerinizle gördükten sonra anlayacaksınız. Kaliteyi yeniden tanımlayan çarpıcı bir görüntü. Milyonlarca OLED pikseli bağımsız olarak kendi ışıklarını yayar ve tamamen kapatılabilir. Bu, mükemmel siyahı, bir milyardan fazla zengin rengi ve sonsuz kontrastı ortaya çıkarır.

Hiçbir detay görünmez olmaz. Şık, modern tasarımla tarzınızı tamamlar. İster en sevdiğiniz programın keyfini çıkarın ister sadece manzarayı hayranlıkla izleyin.  Sanatsal mobilya standı, devasal ekrana stabil bir destek sağlarken evinize de lüks katar.

LG SIGNATURE 8K OLED 88’’

LG SIGNATURE 8K OLED 77’’

6-LG G1

Sanatın özünü teknolojinin ruhu ile birleştiren LG G1 OLED TV ile tanışın.

Duvarınızla mükemmel uyum sağlayan Galeri Tasarımı, TV izlerken dikkatinizi dağıtabilecek her türlü detaydan arındırılmış kusursuz bir deneyim sunar.

LG G1

 

7-LG CX

Dünyanın en iyi oyun televizyonu LG CX ile sanal gerçekliğe bir adım daha atabilirsiniz.

LG OLED TV, kendi parlaklıklarını kontrol edebilen milyonlarca OLED pikselinin yarattığı kusursuz siyah ve kusursuz renklerle benzersiz bir TV deneyimi sunar. Sadece OLED piksel teknolojisi karanlık sahnelerde ayrıntıları kaçırmanızı engeller. LED TV’lerden farkılı olarak LG OLED pikselleri ortak bir ışık veya arka aydınlatmaya gereksinim duymaz. Böylece pikseller birbirlerinden tamamen bağımsız olarak çalışır ve kendi parlaklıklarını kontrol etmeleri sağlanır. Bu sayede oluşan kusursuz siyah çarpıcı kontrastı yaratır.

Ortaya çıkan kontrast, sinematik deneyim için tüm renklere derinlik katar ve detayları ortaya çıkarır. Yeni eklenen Dolby Vision IQ özelliği ile ortam ışığı tespit edilir ve en iyi görüntü kalitesi için izlediğiniz içerik ortam ışığına göre uyarlanır. Dolby Atmos ise her nesnenin hareketini gerçekçi bir şekilde yakalar ve 360º surround ses performansı sunar. Dolby Vision IQ ve Atmos bir araya geldiğinde sürükleyici bir sinema deneyimi yaşatır.

LG CX

 

8-LG SIGNATURE RX Rollable TV

Dünyanın ilk ve tek katlanılabilir televizyonu LG SIGNATURE ROLLABLE TV Türkiye’de sadece JustStandART’ta. 

Benzersiz bir tasarım, eşi benzeri görülmemiş bir işlevsellik. Kapalı olduğunda sadece bir mobilya görüntüsü veren 4k OLED TV, 3 ayrı modda çalışıyor.

En sevdiğiniz içerikleri Full View modunda izlerken, Line View modu ile bilgi panelinizi ayarlayabilir, müzik dinleyebilirsiniz. Zero View modu ile de yaşam alanınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

LG SIGNATURE RX Rollable TV

 

 

Eski paylaşımlar
Yeni paylaşımlar
Çıkış (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Verify to Enter

By clicking enter you are verifying that you are 18+ to join JustStandART.

Ara

Alışveriş Sepeti

Sepetiniz şu anda boş.
Alışveriş yap