Minacciolo, Türkİye’de İlk kez ve sadece JustStandART’ta!

İtalyan devi mutfak ve mobilya markası Minacciolo Türkiye’de ilk kez ve sadece JustStandART’ta!

40 yılı aşkın süredir doğal, çevre dostu malzemelerden yüksek kaliteli mutfak ve mobilya üreten Minacciolo, endüstriyel tasarımı geleneksel dokular ile harmanladığı çok işlevli ürünleriyle mekanlara ayrıcalık katıyor.

JustStandART’ın sizler için seçtiği ilk seri olan Minà, duvara monte ve ada mutfak olmak üzere iki versiyonda mevcuttur. Minà, geleneksel İtalyan dökme demir odun sobalarından esinlenmiştir, ancak profesyonel bir mutfak için gereken en son özelliklerin tümünü içermektedir. Üniteler, raflar ve tepsiler veya geri dönüşüm kapları ile donatılmış fırınlar, buzdolapları, dondurucular, bulaşık makineleri ve çekmeceleri barındırabilir. Kusursuz kırmızı düğmeleri, eski kazanlara monte edilen vanaların şeklini andırır, ancak cüretkar bir şekilde modernize edilmiştir ve fırınları, ocakları ve muslukları aydınlatmak ve düzenlemek için kulp görevi görür. Her Minà mutfağı kişiye özel olarak yapılır ve müşterinin adıyla işaretlenir.


MAMMUT DAVLUMBAZ

Minà serisine Mammut davlumbaz eşlik ediyor. Elektrikle çalışan MAMMUT, mimarların gözdesi olmayı başarıyor ve tasarımın sınırlarını zorluyor.

Endüstriyel egzoz fanlarının işlevselliğini ilginç bir stille birleştirerek onu gerçekten benzersiz bir tasarım nesnesi haline getiriyor ve üzerinde bulunan pratik çekmecesi sayesinde temizliği kolaylaştırıyor. Mammut, 360 derece dönen esnek bir kola ve çıkarma 'başlığı', mükemmel şekilde aydınlatılmış bir çalışma yüzeyi için yerleşik LED ışıklara sahip ve pratik bir tutamak kullanılarak her yöne hareket ettirilebilir. Duvara monte, tavana monte ve zemine monte olmak üzere üç versiyonda mevcuttur ve kompakt mutfaklar için mükemmel olan mini boyutlu bir versiyona sahiptir.

Emiş başlığında, davlumbaz açıldığı anda yanan işlevsel ve hoş bir LED aydınlatma bulunur. Mükemmel aydınlatılmış bir çalışma yüzeyi için ışık kaynağı olarak işlev görebilir, bu da en zorlu aşçılar için bile mutlak bir gerekliliktir.

MAMMUT ÜRÜNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


TINOZZA

Tinozza, geleneksel objelerin modernleştirerek tasarlanmıştır ve mutfağınıza alışılmışın dışında bir görünüm kazandıran mutfak mobilyası serisidir. Tasarımını, İtalyanca'da Tinozza olarak adlandırılan bir fıçıya benzeyen antik küvetten almıştır.

Meşe ağacından yapılmış ve üç farklı versiyonu bulunan yenilikçi, bağımsız fıçılardan oluşur, siyah solid surface lavabo ve isteğe bağlı uzun siyah musluk içeren WASH, siyah çalışma tezgahı SOLID SURFACE, gazlı, indüksiyonlu, tepan tabağı veya seramik cam ocak içeren COOK.

Tinozza'nın her parçası, nesneleri ve malzemeleri veya saklama kaplarını saklamak için uygun bir bölmeye sahiptir. Ocak ve tezgah versiyonları entegre gizli tekerleklerle donatılmıştır, bu da Tinozza'nın açık ve kapalı mekanda kullanılabilmesini sağlar. 

Tinozza, geleneksel objelerin modernleştirerek tasarlanmıştır ve mutfağınıza alışılmışın dışında bir görünüm kazandırır. Meşe ağacından yapılmıştır ve siyah çelik bantlar ile güçlendirilmiştir. Açık ve kapalı alanda rahatlıkla kullanılır. Bağımsız olarak çalışan koleksiyonun her parçasının kendi işlevsel kullanımı vardır: lavabo, pişirme ünitesi veya pişirme yüzeyi. Tüm fıçılarda tencere saklamak için uygun bölme bulunur. Pişirme üniteli ve pişirme yüzeyli konstrüksiyonlar da uygun yer değiştirmeleri için tekerleklerle donatılmıştır. Tasarım, İtalyanca'da Tinozza olarak adlandırılan bir fıçıya benzeyen antik küvetten esinlenmiştir. 

TINOZZA ÜRÜNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Projeleriniz ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz ; 0212 267 26 76, info@juststandart.com

Eski paylaşımlar
Yeni paylaşımlar
Çıkış (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Verify to Enter

By clicking enter you are verifying that you are 18+ to join JustStandART.

Ara

Alışveriş Sepeti

Sepetiniz şu anda boş.
Alışveriş yap