Şimdiye kadar yapılmış en çekici barbekü, NOORI

Şimdiye kadar yapılmış en çekici barbekü ile tanışın.


Barbekü, pizza fırını ve şömine olarak kullanılabilen Noori, kullanıcıları "ateşte yemek pişirme ritüelleri” zamanlarına taşımayı hedefliyor.

Noori, modüler bileşenleri odun ateşi veya kömür közü üzerinde sonsuz yemek pişirmeyi kolaylaştıran modüler bir ızgaradır. İki bölüme ayrılmış, ısıya dayanıklı betondan yapılmış kavisli bir gövdeden oluşur. Sobanın içinde L şeklindeki emaye bir boru içerir ve ısıyı ocağın ortasından bir ızgara yüzeyine yönlendirir. Sobanın konfigürasyonu, alevler pişirme yüzeyine ulaşmadan önce neredeyse tam yanma sağlar ve bu da yangının dumanı olmadan yoğun ısıya neden olur.

Noori, Standart bir mangalın sınırlamalarından kurtulmak isteyen tasarımcılarına Dezeen Ödülleri 2019’da Homeware tasarım kategorisinde ödül kazandırırken, sade görünümünün, kullanım kolaylığının, dayanıklılık, kullanıcı sağlığı, deneyim, ergonomi ve estetiği ön planda tutmasıyla öne çıkıyor.

Modüler tasarımı, büyük boyutlu sabit bir forma ihtiyaç duymamak için geliştirildi. Bunun yerine, belirli bir senaryonun gereksinimine bağlı olarak ürün kolaylıkla taşınabilir, depolanabilir ve düzenlenebilir. Tekerlekli bir tripod, ana silindirin her iki tarafındaki geri kazanılmış ahşap kulplar kullanılarak hareket ettirilebilen ve yeniden yapılandırılabilen sobanın tabanını sağlar.

Eski paylaşımlar
Yeni paylaşımlar
Çıkış (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Verify to Enter

By clicking enter you are verifying that you are 18+ to join JustStandART.

Ara

Alışveriş Sepeti

Sepetiniz şu anda boş.
Alışveriş yap