Yaz Sezonu İçİn En İyİ Taşınabİlİr Hoparlörler

JustStandART koleksiyonunun yaz sezonuna uygun en iyi ve en kullanışlı bluetooth hoparlörlerini sizin için derledik. 

1. TAMAMEN SU GEÇİRMEZ YEPYENİ BİR ÜRÜN: BEOSOUND EXPLORE

   

Bang&Olufsen, Beosound serisinin en dayanıklı bluetooth hoparlörü Explore, 1 metre su altında 30 dakika su geçirmediği gibi toza ve çizilmelere karşı da tam dayanıklı olmasıyla özgür müzikseverler için bir adım öne geçiyor. Dik bir kayadan aşağı yuvarlanmak, çakıl taşlı bir kumsalda sürüklenmek ve denizde plansız bir dalış yapmak tam da EXPLORE’a göre..

          


Su geçirmez kumaş askısı ve karabina ile birlikte gelen Explore, 631 gram ağırlığı ve tek bir şarj ile 27 saate varan pil ömrü ile doğa düşkünlerinin vazgeçilmezi olmaya aday.

BEOSOUND EXPLORE : 2580 ₺      

_____________________________________________________________________

 2. Sen Nereye BEOPLAY P6 Oraya 

Bang & Olufsen Beoplay P6, bluetooth hoparlör serisinin harekete en uyumlu bireyidir ve genellikle sabit bir konumda kullanılmak üzere tasarlanan Beosound modellerinin aksine hareket halindeyken kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

       

‘Mükemmel taşınabilirlik’ mottosuyla mükemmel performansı birleştiren P6, 3 saatte tamamen şarj olurken, 16 saate kadar pil ömrü sağlayabiliyor.

BEOPLAY P6 : 4200₺  

_____________________________________________________________________

3.SONOS MOVE

Sonos’un ilk taşınabilir ve pilli bluetooth hoparlörü MOVE ile hareket etmek her zamankinden daha kolay.

Tipik bir Bluetooth hoparlörden daha fazlasına sahip olan MOVE aynı zamanda klasik Sonos Wi-Fi sistemini de destekler ve Sonos'un diğer hoparlörleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Ayrıca, Amazon'un Alexa'sı veya Google Asistanı ile konuşmak için kullanabileceğiniz her zaman açık mikrofonlara sahip akıllı bir hoparlördür.

Sonos Move 3 saatte şarj olurken, 10 saate kadar kesintisiz müzik deneyimi yaşatır. Ayrıca ağır hava koşullarına ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Move, bulunduğunuz ortamda elektrik yok ise herhangi bir USB-C şarj cihazıyla da şarj edilebilir.

SONOS MOVE: 5900₺  

_____________________________________________________________________

4.TAŞINABİLİR EN GÜÇLÜ HOPARLÖR : BOSE S1 PRO

Bose S1 Pro Sistemi, taşınabilir bir Bluetooth hoparlör sistemidir. Eşsiz EQ özelliği, hoparlörü yatay, dikey veya geriye eğik olarak konumlandırmanıza olanak tanır. 3 saatte şarj olabilen S1 Pro ile 11 saate kadar kesintisiz müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Estetik olmak her zaman Bose geleneğinin bir parçası olmuştur ve S1 Pro gerçekten de güzel görünümlü bir hoparlördür ve herhangi bir klas piyano barında evinizde gibi durur. Ön ızgaradaki Bose rozeti 90 derece döndürülebilir. İkinci bir hoparlöre bağlanmak için stereo modu da dahil olmak üzere bazı ek işlevlere erişmek için kullanılabilecek iOS ve Android uygulaması ile de ayrıcalıklıdır.

S1 Pro, prize takıldığında otomatik olarak şarj olur ve prizde sürekli takılı kalması problem yaratmaz. Ayrıca hızlı şarj modu da mevcuttur.

BOSE S1 PRO : 7000 

_____________________________________________________________________

5. HAREKET HALİNDE TAŞINABİLİR TASARIM : BEOPLAY A1

Tamamen su geçirmez olması, geliştirilmiş ses kalitesi ve çağrılara cevap verebilme özelliği ile “Beoplay A1 2nd Gen” kablosuz bluetooth hoparlör özgür hareket etmeniz için tasarlanmıştır.

BEOPLAY A1, telefon görüşmeleri için eller serbest moda çalışabilir, toza ve su sıçramasına dayanıklı, tek bir pil şarjı ile 24 saate kadar çalma süresi ile taşınabilir en ayrıcalıklı bluetooth hoparlörlerden biridir.  Ödüllü tasarımcı Cecilie Manz tarafından tasarlanan bu ürün, avucunuzun içine rahatça sığar ve boyutunun çok ötesinde kaliteli bir ses deneyimi sunar.

Beoplay A1, çağrıları yüksek sesle yanıtlamak için yerleşik bir hoparlöre sahiptir ve hoparlörün alt kenarındaki çerçeveli tasarım, mikrofonun tekdüze 360 ° konuşma hassasiyeti sağlamasına olanak tanır. Bu, insanların mikrofonun yakınında nerede konuştuğuna bakılmaksızın, dinleyen kişinin sesleri mükemmel bir şekilde tanımasını sağlar.

24 SAATE KADAR PİL SÜRESİ

Beoplay A1, günlük kullanımda 24 saate kadar taşınabilir çalma süresi sağlayan şarj edilebilir 2200mAh Li-Ion pil ile birlikte gelir. Bu endüstri lideri standart, yaratıcı amfi kontrolüyle sağlanır. Uyarlanabilir Güç Yönetimi, amplifikatörlerin ihtiyaç duyduğu tam miktarda gücü - ve yalnızca ihtiyaç duyduklarında - beslemeyi mümkün kılar. Bu, daha uzun pil ömrü için güç kaynağının dinamik olarak değiştiği anlamına gelir.

BEOPLAY A1 : 3200₺  

_____________________________________________________________________

6. 37 SAATE İLE EN UZUN PİL ÖMRÜ : BEOLIT 20

Beolit 20, boyutlarına göre oldukça güçlü ve kaliteli ses veren kablosuz bir hoparlördür. Tüm Bang & Olufsen ürünlerinde olduğu gibi, hem güzel hem de dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Beolit 20, Danimarkalı endüstriyel tasarımcı Cecilie Manz'ın eseridir. Eloksallı alüminyumdan yapılmış ve küçük deliklerle bezenmiş ızgarasını, evin içinde taşınmasını veya bahçeye çıkarılmasını sağlayan sağlam bir deri kayış ile tamamlar.

Beolit ​​20, mobil cihazınız ve uygulama ile eşleştirildiğinde çeşitli ekstra özellikler sunar. Ana sayfada oynatma, parça gezinme ve ses seviyesini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Ortam, Favori, Optimal, Parti ve Konuşma dahil EQ ön ayarları da vardır.

KABLOSUZ MOBİL ŞARJ
Beolit 20'nin zarif tasarımlı 5 watt'lık bir Qi şarj cihaz olan üst tepsisi ile telefon ya da kulaklıklarınızı şarj edebilirsiniz.

EN UZUN PİL ÖMRÜ

B&O taşınabilir hoparlörlerin bugüne kadarki en uzun pil süresine sahip olan Beolit 20, 3.200 mAh büyük bataryası ile 37 saat fon, 8 saat de aralıksız yüksek ses müzik dinleyebilirsiniz.

BEOPLAY A1 : 6490₺  

_____________________________________________________________________

7. TAMAMEN KİŞİSEL VE KOLAY TAŞINABİLİR TASARIM : BEOPLAY P2

Su sıçramasına ve toza dayanıklı Beoplay P2, zengin sesiyle ses deneyiminizi geliştirmek için nereye giderseniz gidin yanınızda olan en ufak Bang&Olufsen ürünü. Beoplay P2 taşıması en kolay hoparlördür. Bunun yanında su sıçramasına ve toza dayanıklı bir tasarıma sahip olması ile de her daim açık ve hazır olabilecek bir mekanizmaya sahiptir.

AKILLI ÖZELLİKLER

Beoplay P2'yi sallayın ve uyandırma alarmının erteleme işlevini etkinleştirin, ona dokunun ve tam sesle etkinleştirme elde edin. Ses profillerini yaptığınız her şeyle eşleştirebileceğiniz Beoplay Uygulaması ile akıllı özellikleri özelleştirin.

Bir pil şarjı ile Beoplay P2'yi 10 saate kadar müzik çalabilirsiniz.

BEOPLAY P2 : 1900 

Eski paylaşımlar
Yeni paylaşımlar
Çıkış (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Verify to Enter

By clicking enter you are verifying that you are 18+ to join JustStandART.

Ara

Alışveriş Sepeti

Sepetiniz şu anda boş.
Alışveriş yap