Beklenen Bang&Olufsen Ürünleri Raflarda

Sabırsızlıkla beklediğiniz Bang&Olufsen ürünleri JUSTSTANDART raflarında yerini aldı.

İşte yeni gelen Bang&Olufsen ürünleri;

1. TAMAMEN SU GEÇİRMEZ : BEOSOUND EXPLORE

Bang&Olufsen, Beosound serisinin en dayanıklı bluetooth hoparlörü Explore, 1 metre su altında 30 dakika su geçirmediği gibi toza ve çizilmelere karşı da tam dayanıklı olmasıyla özgür müzikseverler için bir adım öne geçiyor.

Dik bir kayadan aşağı yuvarlanmak, çakıl taşlı bir kumsalda sürüklenmek ve denizde plansız bir dalış yapmak tam da EXPLORE’a göre..

          


Su geçirmez kumaş askısı ve karabina ile birlikte gelen Explore, 631 gram ağırlığı ve tek bir şarj ile 27 saate varan pil ömrü ile doğa düşkünlerinin vazgeçilmezi olmaya aday.

BEOSOUND EXPLORE : 2580 ₺      

_____________________________________________________________________

2. HAREKET HALİNDE TAŞINABİLİR TASARIM : BEOPLAY A1

Tamamen su geçirmez olması, geliştirilmiş ses kalitesi ve çağrılara cevap verebilme özelliği ile “Beoplay A1 2nd Gen” kablosuz bluetooth hoparlör özgür hareket etmeniz için tasarlanmıştır.

BEOPLAY A1, telefon görüşmeleri için eller serbest moda çalışabilir, toza ve su sıçramasına dayanıklı, tek bir pil şarjı ile 24 saate kadar çalma süresi ile taşınabilir en ayrıcalıklı bluetooth hoparlörlerden biridir.  Ödüllü tasarımcı Cecilie Manz tarafından tasarlanan bu ürün, avucunuzun içine rahatça sığar ve boyutunun çok ötesinde kaliteli bir ses deneyimi sunar.

Beoplay A1, çağrıları yüksek sesle yanıtlamak için yerleşik bir hoparlöre sahiptir ve hoparlörün alt kenarındaki çerçeveli tasarım, mikrofonun tekdüze 360 ° konuşma hassasiyeti sağlamasına olanak tanır. Bu, insanların mikrofonun yakınında nerede konuştuğuna bakılmaksızın, dinleyen kişinin sesleri mükemmel bir şekilde tanımasını sağlar.

24 SAATE KADAR PİL SÜRESİ

Beoplay A1, günlük kullanımda 24 saate kadar taşınabilir çalma süresi sağlayan şarj edilebilir 2200mAh Li-Ion pil ile birlikte gelir. Bu endüstri lideri standart, yaratıcı amfi kontrolüyle sağlanır. Uyarlanabilir Güç Yönetimi, amplifikatörlerin ihtiyaç duyduğu tam miktarda gücü - ve yalnızca ihtiyaç duyduklarında - beslemeyi mümkün kılar. Bu, daha uzun pil ömrü için güç kaynağının dinamik olarak değiştiği anlamına gelir.

BEOPLAY A1 : 3200₺  

_____________________________________________________________________

3. 37 SAATE İLE EN UZUN PİL ÖMRÜ : BEOLIT 20

Beolit 20, boyutlarına göre oldukça güçlü ve kaliteli ses veren kablosuz bir hoparlördür. Tüm Bang & Olufsen ürünlerinde olduğu gibi, hem güzel hem de dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Beolit 20, Danimarkalı endüstriyel tasarımcı Cecilie Manz'ın eseridir. Eloksallı alüminyumdan yapılmış ve küçük deliklerle bezenmiş ızgarasını, evin içinde taşınmasını veya bahçeye çıkarılmasını sağlayan sağlam bir deri kayış ile tamamlar.

Beolit ​​20, mobil cihazınız ve uygulama ile eşleştirildiğinde çeşitli ekstra özellikler sunar. Ana sayfada oynatma, parça gezinme ve ses seviyesini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Ortam, Favori, Optimal, Parti ve Konuşma dahil EQ ön ayarları da vardır.

KABLOSUZ MOBİL ŞARJ
Beolit 20'nin zarif tasarımlı 5 watt'lık bir Qi şarj cihaz olan üst tepsisi ile telefon ya da kulaklıklarınızı şarj edebilirsiniz.

EN UZUN PİL ÖMRÜ

B&O taşınabilir hoparlörlerin bugüne kadarki en uzun pil süresine sahip olan Beolit 20, 3.200 mAh büyük bataryası ile 37 saat fon, 8 saat de aralıksız yüksek ses müzik dinleyebilirsiniz.

BEOPLAY A1 : 6500₺  

 

4 - EN HAFİF KULAKLIK BEOPLAY HX

HX, günlük kullanım için şık bir tasarıma sahip yüksek bir teknik standartta üretilmiş, 285 gram ağırlığıyla en hafif kablosuz kulaklıklardan biridir.

Bluetooth 5.1 ve aptX Adaptive ses codec bileşenlerinin yanı sıra AAC ve SBC ile çalışır. Böylece, şu anda piyasada bulunan tüm cihazlarla mümkün olan en iyi ses bağlantısını sağlamaktadır.

Çoklu nokta işlevi, iki cihazın aynı anda çalıştırılmasına izin verir. 40 mm sürücüler, 20 ila 22.000 Hz arasında etkili bir frekans aralığı sağlar. Uyarlanabilir Gürültü Önleme, dört dijital mikrofon aracılığıyla gerçekleştirilir. BEOPLAY HX, 40 saate kadar rahat pil ömrü sağlar.

     

BEOPLAY HX : 6580 ₺      

 

5- 50 SAAT PİL ÖMRÜ İLE BEOPLAY H95

Beoplay H95, 50 saat pil ömrü, aktif gürültü kontrolü ve kusursuz tasarımı ile Bang&Olufsen tutkunlarını tam kalbinden vurmayı başarıyor.Bang&Olufsen’in kuruluşunun 95. yılına ikonik bir imza bırakmak için özel olarak tasarlanan H95 ile kulaklarınızda yumuşak hisli ve konforlu müzik dinleme deneyimine kavuşun.

BEOPLAY HX : 10500 ₺      

  

6- KABLOSUZ OYUN KULAKLIĞI BEOPLAY PORTAL

Oyun ve konforlu yaşam için tasarlandı. Beoplay Portal, oyun oynarken, müzik dinlerken veya aramalarda hayatınıza uyumlu bir şekilde uyacak şekilde tasarlanmış güçlü ve rahat kulaklıklardır.

Ofis saatlerinde yapacağınız toplantılardaki konuşmalarınızda ve müzik dinlemek için PC'nize kablosuz olarak bağlanabilir, aynı zamanda telefonunuzdaki aramaları cevaplayabilir, dilediğinizde de sorunsuz Xbox bağlantısı ile eksiksiz bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.

Beoplay Portal’ın zengin ses deneyimi, oyununuzu hayata geçiren tüm ayrıntıları ve nüansı sunar. Bang & Olufsen ses mühendislerinin uzman ayarlarına ek olarak, Beoplay Portal, uzamsal ses aracılığıyla benzersiz bir daldırma oluşturmak için Dolby Atmos özelliğine sahiptir (Xbox ve Windows 10 için).

BEOPLAY HX : 6580 ₺      

Eski paylaşımlar
Yeni paylaşımlar
Çıkış (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Verify to Enter

By clicking enter you are verifying that you are 18+ to join JustStandART.

Ara

Alışveriş Sepeti

Sepetiniz şu anda boş.
Alışveriş yap