İçeriğe Dön
S

Suntory, 21 Yıllık Hibiki Viskisini Piyasaya Sürüyor

Hibiki Whisky 21-years old

Kuşkusuz en ikonik Japon viski üretimcilerinden bir tanesi olan Suntory, 100. yıldönümünü sınırlı sayıda üretilen, 21 senelik Hibiki viskisini piyasaya sürerek kutluyor. Yeni Hibiki Japanese Harmony 100th Anniversary Edition ile Suntory viski konusunda adeta usta bir sanatçı olduğunu gözler önüne seriyor. 

"Japon doğasının viski olgunlaşması üzerindeki önemli rolünü vurgulamak için ay takvimindeki 24 ince mevsim değişikliğine bir övgü."

Suntory Ayrıcalığı

Firmanın usta şefi Shinji Fukuyo, balın tadı ile Mizunara’nın unutulmaz aromasını birbiriyle buluşturup dünyanın dört bir yanındaki viski tutkunları için eşsiz bir tat yaratıyor. Karışımın benzersiz nitelikleri, viskiyi adeta yeniden tanımlıyor ve zarafetin kendisi şişeden dışarı sızıyor. Hibiki Japanese Harmony 100th Anniversary Edition’ın, Suntory’nin hakkında en çok konuşulacak viskilerinden bir tanesi olacağı kesin. 

Tüm zamanların en prestijli Japon viskilerinden bir tanesi olarak kabul edilen Hibiki, şahane bir kalite ve incelik sunuyor. Liçi, gül, biberiye ve sandal ağacı notalarının yanı sıra şekerlenmiş portakal kabuğu ve beyaz çikolata gibi birbirini tamamlayan tatlar da bu şişede bir araya getirilmiş. Hibiki Japanese Harmony, böylece hem damaklarda hem de akıllarda kendine eşsiz bir yer edinecek gibi gözüküyor. Dilerseniz yapacağınız bir kokteylin içerisine katın, dilerseniz tek başına tüketin: Hibiki kalitesi, ne olursa olsun ışıldayacak. 

Suntory 21 years old Hibiki Whisky

Bar Koleksiyonumuza Göz Atmayı Unutmayın

Özel Şişe, Özel Etiket

Hibiki Japanese Harmony'nin 100. yıl kutlamalarına özel olarak yeniden tasarlanan şişesi, içinde barındırdığı özel anlam ve estetikle dikkat çekiyor. 24 yüzlü şişe, benzersiz bir sembolizm sunarak bir günün 24 saatini ve bir yılın 24 Japon mevsimini temsil ediyor. Bu özel tasarım, zamanın sürekliliği ve doğanın döngüsüne olan saygının bir ifadesi olarak öne çıkıyor.

Sınırlı sayıda üretilen bu özel şişenin etiketi, geleneksel Japon sanatı Setsugekka'nın esintilerini taşıyor. Setsugekka, kar, ay ve çiçekleri içeren doğanın güzelliklerini temsil eden bir tema olarak öne çıkıyor. Etiketin bu unsurları kullanarak dünya üzerindeki değişen doğayı anlatması, Japon kültürünün derin anlamını ve estetiğini yansıtıyor.

Hibiki Japanese Harmony'nin bu özel formülasyonu, sadece içerdiği eşsiz viski karışımıyla değil, aynı zamanda şık ve anlamlı tasarımıyla da kendine özgü bir yer ediniyor. Bu özel şişe, kutlamalar ve özel anlar için mükemmel bir tercih olarak öne çıkarken, Japon kültürünün zenginliğini ve zamanın zarafetini bir araya getiriyor.

"Suntory içkileri, Japon doğası ile Japon insanı arasında var olan uyumu somutlaştırır. Bu eşsiz füzyon, zanaatımızı bir sanat formu haline getirir."

Suntory Employees
Bir asırdan fazla önce Osaka'daki Kotobukiya mağazasının önünde Suntory çalışanları

Uyum ve Birliktelik, Geçmiş ile Bugün

Suntory, Hibiki Japanese Harmony 100th Anniversary Edition ile geçmiş ile bugün arasında köprü kuruyor ve Japon viski kültürünü dünyanın kültürel mirasıyla birleştiriyor. Suntory’nin belirttiğine göre bu yeni karışım, "Suntory'nin insanlar ve doğa ile uyum içinde yaşama felsefesini kutluyor.” Suntory'nin yeni 100.yıl Hibiki Japon viskisi, dünyanın her yerinden koleksiyonerler ve viski tutkunları için hayal gibi bir deneyim sunuyor. Üzerinden seneler geçtikten sonra bile sürekli adından söz ettireceği, kendini yeniden ve yeniden hatırlatacağı kesin.

Eski Makale
Yeni Makale
Kapat (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

Enter'a tıklayarak katılmak için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğruluyorsunuz JUSTSTANDART.

Arama

Sepetim

Sepetiniz Boş!
Alışverie Başla