İçeriğe Dön

Profesyonellere Özel

JUSTSTANDART, mimarlar ve tasarımcılar ile işbirliği yaparak müşterilerinize ses sistemlerinden dekoratif objelere, akıllı televizyonlardan sanat eserlerine, aydınlatma anahtarlarından prizlere, yaşam alanlarınıza uyum sağlayacak akıllı sistemlerden otomasyonlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunar. Rezidans, yat, otel, restoran, penthouse, villa ve daireler için en seçkin tasarım ürünlerini tek bir platformda buluşturur.

Hizmetler

JUSTSTANDART, mimarlar, tasarımcılar ve tekne firmalarıyla iş birliği yaparak hem estetik hem de sürükleyici deneyimler oluşturan mekanlar yaratıyor. İster karada ister denizde olsun, modern bir yaşam alanının her yönünü kapsayan ses ve görüntü sistemlerinden akıllı ev ve otomasyona kadar geniş ürün yelpazesiyle B2B hizmetleri sunar.

Bizi ziyaret edin!

Şehir hayatının karmaşasında sakin dokusuyla Beşiktaş, yeşilliği ve doğallığı ile Emirgan, genç ve dinamik yapısıyla Göktürk. Sitemizde yer alan ürünleri deneyimlemek, projelerimiz ve markalarımız hakkında sorularınıza cevap bulmak için bizimle tanışın!

Kapat (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

Enter'a tıklayarak katılmak için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğruluyorsunuz JUSTSTANDART.

Arama

Sepetim

Sepetiniz Boş!
Alışverie Başla