İçeriğe Dön

Hakkımızda

Sanatın, tasarımın ve mimarinin kesişiminde faaliyet gösteren JUSTSTANDART, kişiye özel profesyonel deneyimler sunarak sıradan anları özelleştirmeyi hedefler. Özgün ve seçkin iş birlikleriyle, hem proje hem de ürün noktasında lüks bir yaşam tarzına kapılarını açan estetik anlayışıyla ön plana çıkar. JUSTSTANDART, projelerin tasarımlarından geliştirilmesine ve sonuçlanma aşamasına kadar her noktada göz alıcılık talebini karşılar ve ihtişamlı dokunuşlarla farklılık yaratır. Sanattan ve hayattan aldığı ilhamla modern ve şık çözümlere ulaştırır. 

Mekanların, kişilerin ve nesnelerin öykülerinin incelikle anlatılması gerekliliği ile JUSTSTANDART, detayların potansiyellerini açığa çıkartmayı hedefler. Farklı perspektiflerin bir gereklilik olduğunu vurgular, böylece zevksel ve entellektüel çeşitliliğe öncelik verir. Kendi alanlarında önde gelen isimlerle birlikte çalışarak hayata geçirdiği projelerin hem şık hem de işlevsel olmasını sağlar. Şimdiye kadar villa, otel, rezidans gibi birçok yaşam alanına rafine dokunuşlarıyla kimlik kazandırmış JUSTSTANDART, farklı ölçek ve alanlarda projeler yönetir. 

Bununla birlikte iş birliği yaptığı lüks segment markalarla da seçkin bir ürün yelpazesi sunan JUSTSTANDART, sunduğu teknolojik, mimari ve sanatsal çözümlerle yaşam alanlarını yeniden inşa eder. İnce zevklere hitap eder, hayatın her noktasını kolaylaştırır. Minimal ve işlevsel parçalarla kusursuzluğu tanımlar. Çok yönlü ve rafine bir zevk anlayışı, JUSTSTANDART'ın referans noktasıdır. 

JUSTSTANDART, projelerini yürüttüğü üç farklı konumdan da ilham alır. Şehir hayatının karmaşasında sakin dokusuyla Beşiktaş, yeşilliği ve doğallığı ile Emirgan, genç ve dinamik yapısıyla Göktürk. Geçmişe gömülü kökleri ve geleceğe yönelik tutumu ile zamansızlığı hedefler. Sunduğu ürün ve çalışmaların, 365 gün ve 24 saat boyunca aynı tazeliği ve orijinalliği korumasını amaçlar. 

Yenilik heyecanı, tasarım tutkusu ve mükemmellik arzusu ile hareket eden JUSTSTANDART, özünde farklı disiplinleri bir araya getirerek benzersiz tecrübeler ve çalışmalar oluşturur. 

 

Kapat (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

Enter'a tıklayarak katılmak için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğruluyorsunuz JUSTSTANDART.

Arama

Sepetim

Sepetiniz Boş!
Alışverie Başla