Return To The Content

News

Feb 26, 2024

Fantastik Bir Ekipten Kaotik Set Tasarımı: Poor Things

Shona Heath ve James Price ikilisinin sinerjisi, Yorgos Lanthimos'un eksantrik vizyonundan beslenerek kaotik ve mizahi bir set tasarımı ortaya çıkartıyor.
Read more

Feb 22, 2024

Dünyada Bir İlk: LG Signature OLED T

LG, dünyanın ilk transparan OLED TV'sini yayınlayarak teknoloji dünyasını sarstı. Bu eşsiz televizyonun teknik özelliklerini ve kullanım alanlarını inceledik.
Read more

Feb 14, 2024

Apple Vision Pro: Karma Gerçeklikte Yeni Bir Sayfa

Günümüzün en çok konuşulan karma gerçeklik gözlüklerinden bir tanesi olan Apple Vision Pro satışa sunuldu. Peki bu teknoloji neler vadediyor? Markanın geleceği hakkında bize neler söylüyor?
Read more

Feb 4, 2024

CAMPout House: Doğal ve Sıcak

Faulkner Architects'in en samimi projelerinden birisi olan CAMPout House, hem lüks kaçamaklara uygun bir tatil evi hem de maceralara atılmak için bir üs niteliğinde.
Read more

Feb 4, 2024

Tesla Cybertruck: Gelecek, Şimdi

Her yeni adımıyla hepimizi heyecanlandıran Tesla'nın yepyeni gözbebeği Cybertruck, 2023'ün son aylarında teslimata açıldı. Peki Cybertruck, endüstriyi nasıl değiştirdi? Bundan sonra neler olacak?
Read more

Feb 3, 2024

Elliott Erwitt: Samimiyet, Mizah, Zarafet

Siyah beyaz fotoğrafları ve samimi motifleriyle tanıdığımız Elliott Erwitt kimdir? Fotoğraflarını, işlediği temaları, kullandığı motifleri en güzel şekilde hatırlayalım istedik.
Read more

Feb 2, 2024

Chopper Chair: A Legacy

Buster + Punch markasının en yeni ürünü Chopper Chair, sevdiklerinizle birlikte yeni anılar yaratmanız harika bir fırsat sunuyor.
Read more

Feb 1, 2024

Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Tasarım aşıklarına, sanatseverlere, romantiklere: Sevgililer Günü hediyesi seçmek zor geliyorsa sevdiklerinize alabileceğiniz hediye fikirleri için rehberimizi ziyaret edebilirsiniz.
Read more

Nov 26, 2023

Dubai Design Week 2023: Kasım Güzelliklerle Geldi

Dubai Design Week 2023 bize sanatsal güzellikler getirirken biz de geçen senelerde nasıl sanat eserleri sergilenmiş bir bakalım dedik. Sanat ve mühendisliğin ortaklığı olan Dubai Design Week, en güzel haliyle bizimle.
Read more

Nov 26, 2023

Olivier Kervern: Monokromatik Bir Gerçekdışılık

Olivier Kervern'in büyülü eserlerinden oluşan seçkimiz, sizi monokromatik bir gerçekdışılığın arasında gezintiye çıkartıyor.
Read more

Nov 23, 2023

Yaşayan Sanat Eseri : JARtB House

JARtB House, sanat ve mimarinin iki farklı teknik olduğu fikrine karşı çıkıyor. Bir yaşam alanı görüntüsündeki kamusal alan olan JARtB House, bu başkaldırının somut bir işareti olarak Kavellaris Urban Design tarafından tasarlandı.
Read more

Nov 22, 2023

Emeğin En Somut Hali: THE HUMAN TOUCH

Moda ve sanatı birleştiren THE HUMAN TOUCH, üretimde insan emeğini mümkün olduğunca görünür hale getiriyor. Minimalist ve şık görünümüyle THE HUMAN TOUCH, giyilebilir sanat eserleri üretiyor.
Read more
Close

Popup

https://www.lego.com/en-gb

Age verification

By pressing enter, you are confirming that you are over 18 years of age. JUSTSTANDART

Search

My Cart

Your cart is empty!
Start Shopping